Omschrijving
Een heerlijke morbier au lait cru/ Morbier AOP! Au lait cru staat voor dat deze kaas gemaakt wordt uit rauwe melk. Deze morbier van Marcel Petite wordt in het gebied gemaakt waar de Comté kazen ook vandaan komen, de Jura. De kaas wordt op authentieke wijze gemaakt en vervolgens rijpen de kazen in de kelders van Granges Narboz en Fort St Antoine.
De Morbier heeft een dunne korst, een soepele en zachte textuur. In de smaak proef je veel room/boter en het heeft een licht frisse boerse smaak. Leuk om te weten is dat de ader door de kaas geen blauwader is, maar as van verbrande wijnstokken.
Altijd een succes op een kaasplankje, maar ook zeker op brood of op een cracker.
De kaas wordt vers van het mes afgesneden en vervolgens vacuüm verpakt, zodat je de kaas langer en gemakkelijker kan bewaren.